mikołajki folkowe 2021

 

Orkiestra św. Mikołaja zagra w sobotę dopiero o północy w związku z kwarantanną muzyków.

Wykonawcy

Ani Mali Ani Duzi (Polska)

niedziela, 12 grudnia, godz. 17.00

Ani Mali Ani Duzi
Ani Mali Ani Duzi
Początki zespołu sięgają 2014 roku. Powstał z inicjatywy Anny Różyckiej - muzyka i animatora kultury, by umożliwić dzieciom przygodę z muzyką ludową i zachęcić do samodzielnych poszukiwań muzycznych. Występuje najczęściej na Lubelszczyźnie, ale koncertował też na Śląsku, Podlasiu i Mazowszu. Zdobył II miejsce na Festiwalu „Dziecko w Folklorze" w 2019 roku, w 2020 roku zdobył wyróżnienie na największym w Polsce Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie oraz I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd w Puławach. Wiosną 2020 roku nagrał koncert dla RCKL i Radia Dzieciom. Wśród jego członków jest laureatka II miejsca na Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w kategorii „Duży - Mały" w 2020 roku, a także zdobywcy wyróżnień na Konkursie Gry na Instrumentach Pasterskich w Ciechanowcu w latach 2016, 2017, 2019. Grupa ma w swoim dorobku płytę „Zajaśniała śliczna gwiazda" z kolędami i pastorałkami, teraz przygotowuje nagranie albumu z pieśniami z Lubelszczyzny. Obecnie zespół składa się z dwojga „dużych" oraz sześciorga mniejszych.

MP3: Ani Mali Ani Duzi - Ani Mali Ani Duzi - Zajaśniała śliczna gwiazda, Ani Mali Ani Duzi - Ani Mali Ani Duzi - Boh sia razhdaje,

«« wróćLogo plakat mikoajki

BILETY: ekobilet.pl/sarf | PROGRAMME IN ENGLISH: download here

 

 

Orkiestra św. Mikołaja zagra w sobotę dopiero o północy w związku z kwarantanną muzyków. Mamy nadzieję, że na nas poczekacie!

Organizatorzy 

ackumcs sarf most 

 

 

 

Sponsorzy

miasto lublinwojlub mkdnis  eu ludowidla

Zrealizowano przy pomocy finansowej Województwa Lubelskiego

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu
 

Media

tv umcscentrumzoomrckl  pr lublin tvp3 dwschodni  folk24kuklt lud folk.pl danielkapismo folkowe

 

Facebook